1 kwietnia startuje kolejny sezon rowerowy!

31.03.2022

Płock wraca na rowery! Po czterech miesiącach przerwy zimowej, płocczanki i płocczanie będą mogli ponownie korzystać z rowerów miejskich. PRM powróci na ulice 1 kwietnia, chwilę po północy.

Do dyspozycji użytkowników Płockiego Roweru Miejskiego będzie 55 stacji – 29 miejskich oraz 26 patronackich – to łącznie 550 jednośladów, w tym 290 miejskich, którymi będzie można podróżować do końca listopada tego roku.

Sezon rowerowy w niektórych miastach już się rozpoczął i obserwujemy niezwykle obiecujące wyniki, które zapowiadają kolejny jeszcze lepszy sezon rowerowy. Wypożyczenia ostatniego miesiąca znacznie przewyższają te z tego samego okresu zeszłego roku. Liczymy, że kwiecień okaże się równie przyjazny dla aktywnych mieszkańców wybierających rowery miejskie i będziemy świadkami następnego rekordu Płockiego Roweru Miejskiego – komentuje Cezary Dudek, rzecznik prasowy Nextbike Polska.

Zasady korzystania z PRM pozostają bez zmian – dalej 20 minut wypożyczenia jest darmowe, a konta użytkowników zarejestrowane w poprzednich sezonach są wciąż aktywne. Aby korzystać z rowerów saldo na koncie użytkownika musi wynosić co najmniej 10 zł, można też przypisać do konta kartę płatniczą bezpośrednio w aplikacji.

  • flagPl
  • flaggb